Projekt Matky a dcery

V loňském roce, tedy v r.2019, jsem krůček po krůčku dávala dohromady projekt s názvem Matky a Dcery. Jedná se o projekt a jeho dílčí aktivity, který si klade za cíl podpořit vztah matky a dcery na všech úrovních - společně strávený čas, důvera, vzájemný respekt, hlubší poznání sebe sama a té druhé, společná intimita, ale i radost, štěstí a celkové budování pevného vztahu se vší úctou a respektem k odlišnosti, individuálním potřebám a se vzájemným pochopením. 
 
V celém školním roce 2019/2020 probíhají pravidelná setkávání v tzv. Bílém domě ve Světicích, kde společně v párech matka-dcera tvoříme (náhrdelníky mála, lapače snů, malujeme na textil...), současně již máme za sebou dva víkendové pobyty v Krkonoších s programem pro matky-dcery. 
 
V roce 2020 se ponoříme ještě hlouběji do našich vztahů, do společné radosti, sdílení, prožitků... Pilíři našich setkání nám budou jóga a jóga v páru, společné řízené meditace a meditace pro děti s arte terapií, uzdravující tanec biodanza, masáže, společné tvoření a další inspirativní přístupy.  
 
Víkendový pobyt proběhne od 4.9. - 6.9. 2020 na statku U Lejtnarů www.pension-jizni-cechy.cz/ . Pobyt je třídenní, tedy program začne již v pátek odpoledne a ukončen bude v neděli kolem poledne. K dispozici budeme mít celý statek včetně veškerého příslušenství (sauna, bazén se slanou vodou, vířivka, sál na cvičení, velký les...). Čeká nás otevřená náruč krásných a útulných pokojů, plná penze a má maličnost společně s mou dcerou Adriankou. 
 
Cena pobytu pro pár matka - dcera s plnou penzí a veškerým programem včetně materiálu na tvoření je: 6 240Kč. O každé další dítě se cena navyšuje o 2 300Kč za víkend. Pobyt je vhodný zhruba pro dcery ve věku od 6 - 12 let. 
 
Pro případnou registraci mi prosím pošlete email.