Cvičení pro dospělé: 

Všechny mé kurzy probíhají v MŠ Landie, Orlická 2, Říčany. 

Kurzy 1.pololetí běží od pondělí 7.9.2020 do pátku 15.1. 2021. Od začátku února do června 2021 volně navazují kurzy 2.pololetí. Necvičíme 28.9., 28.-  30.10., 16. - 17.11., 21.12. - 3.1. 2021

Pokud běh kurzů ovlivní vládní nařízení v souvislosti s pandemií onemocnění koronavirem, cvičení bude odpovídajícím způsobem nahrazeno lekcemi v ONLINE prostředí či posunutím čerpání kurzu v čase do 2.pololetí jednotně pro celý kurz dle zvážení lektora. Kurzovné se nevrací a není možné žádat další kompenzace. 

Pro objednání a úhradu kurzu prosím přejděte na můj nový web light-soul.eu/sluzby/terapeuticka-cviceni/ Bude vám automaticky vygenerována faktura, na kterou můžete čerpat příspěvek od své zdravotní pojišťovny. Platba kurzu probíhá převodem na účet, platba v hotovosti není s ohledem na nově uzákoněné podmínky pro podnikatale možná. Při zapsání se do kurzu doporučuji si přečíst mé Všeobecné obchodní podmínky na další stránce.  
 

Ranní kurzy: 

Pondělí 8:45 - 10:15 Ranní Pilatesjóga (90min)  - Cvičení Pilatesovy metody (zahrnující CORE a ACT) v různých polohách těla posilující zejména střed těla (CORE, hluboké stabilizační svalstvo, zádové svaly) doprovázené jógovým cvičením v úvodu lekce a před závěrem jako podpůrný prostředek regenerace těla, homeostázy organismu a zlepšení imunitního systému. Důraz je kladen především na zdravotní účinky cvičení a na správné technické a funkční provádění cviků. Cvičíme s vlastní váhou těla i s pomůckami (overball, roller, gumy, balanční pecky). Lekce je zakončena dechovým cvičením a relaxací/meditací. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2550. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 180Kč/90min. Kurz vede Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. 

Úterý 8:30 - 10:00 Ranní Dynamický FITPILATES (90min)  - Dynamické cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla, které se svižně střídají. Cvičení se zaměřuje zejména na posílení středu těla (CORE, zádové svaly) v tempu a náročnosti rozvíjející a podporující kardiovaskulární systém. Lekce zahrnuje intenzivní protažení a uvolnění, na závěr relaxaci. Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Kurz vede lektorka Petra Kubišová. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2700Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 180Kč/90min. 

Pátek 7:00 - 8:00 Ranní Dynamická Pilatesjóga jen pro muže (60min)  - Cvičení výhradně v mužské skupině s nižším počtem účastníků zaměřené na zpevnění centra těla (CORE a HSSP), posílení  stability a rovnováhy, zlepšení ohebnosti těla a funkční prevenci bolestí zad. Cvičení je koncipováno jako celostní posilování (Pilatesova metoda, ACT, CORE) s váhou vlastního těla i za pomoci balančních pomůcek. Jógová část lekce je zaměřena na protažení svalstva celého těla a na hluboké prodýchání a relaxaci. Lekce samotná zahrnuje ucelený program na posílení těla a jeho následné uvolnění, zlepšuje homeostázu organismu, posiluje imunitní systém a je velmi účinnou prevencí stresu. Kurz vede Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2600Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 170Kč/60min. 

 

Večerní kurzy:

Pondělí 18:30 - 19:30 Dynamický FITPILATES (60min)  - Dynamické cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla, které se svižně střídají. Cvičení se zaměřuje zejména na posílení středu těla (CORE, zádové svaly) v tempu a náročnosti rozvíjející a podporující kardiovaskulární systém. Lekce zahrnuje intenzivní protažení a uvolnění, na závěr relaxaci. Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Kurz vede lektorka Petra Kubišová. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2100Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 150Kč/60min. 

Úterý 19:00 - 19:55 Pilatesova metoda (60min) -  Cvičení Pilatesovy metody (zahrnující CORE a ACT) v různých polohách těla posilující zejména střed těla (CORE, hluboké stabilizační svalstvo, zádové svaly). Důraz je kladen především na zdravotní účinky cvičení a na správné technické a funkční provádění cviků. Cvičíme s vlastní váhou těla i s pomůckami (overball, roller, gumy, balanční pecky). Lekce je zakončena protažením a uvolněním. Kurz vede Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2220Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou. Cena za čerpání jednorazové lekce je 150Kč (60min).

Úterý 20:00 - 21:00 Hatha jóga a jógová terapie (60min)  Klasická, spíše pomalá hatha jóga v propojení s jógovou terpií zahrnující prvky Pavanmuktasán pro dobré uvolnění a protažení, praxi ásan, pranajámy - vědomého dechu, relaxace a meditace, jóga nidru - bdělý jógový spánek. Navíc se občasně věnujeme reflexním masážím a dalším osvěžujícím praktikám :-) Lekce působí hamonizačně na úrovni fyzického těla, mysli, emocí i duše, podporuje pránický tok a tedy velmi pozitivně ovlivňuje homeostázu organismu - návrat ke zdraví. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Kurz vede Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2220. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 150Kč/60min

Čtvrtek 18:00 - 18:55 Pilatesova metoda (60min) -  Cvičení Pilatesovy metody (zahrnující CORE a ACT) v různých polohách těla posilující zejména střed těla (CORE, hluboké stabilizační svalstvo, zádové svaly). Důraz je kladen především na zdravotní účinky cvičení a na správné technické a funkční provádění cviků. Cvičíme s vlastní váhou těla i s pomůckami (overball, roller, gumy, balanční pecky). Lekce je zakončena protažením a uvolněním. Kurz vede Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2220Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou. Cena za čerpání nárazové lekce je 150Kč (60min). 

Čtvrtek 19:00 - 20:00  Hatha jóga a jógová terapie (60min)  Klasická, spíše pomalá hatha jóga v propojení s jógovou terpií zahrnující prvky Pavanmuktasán pro dobré uvolnění a protažení, praxi ásan, pranajámy - vědomého dechu, relaxace a meditace, jóga nidru - bdělý jógový spánek. Navíc se občasně věnujeme reflexním masážím a dalším osvěžujícím praktikám :-) Lekce působí hamonizačně na úrovni fyzického těla, mysli, emocí i duše, podporuje pránický tok a tedy velmi pozitivně ovlivňuje homeostázu organismu - návrat ke zdraví. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Kurz vede Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. Cena kurzu 1.pololetí 2020/21 je 2220. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 150Kč/60min

 

Jelikož vás mám velmi ráda a vážím si vaší důvěry a skutečnosti, že se mnou cvičíte již několik let, ráda poskytnu slevu 15% těm, kteří v rámci jednoho týdne čerpají více kurzů, a/nebo dochází na mé lekce více členů jedné úzké rodiny (partner, děti). Sleva se po vzájemné domluvě odečítá ze základní ceny daného kurzu (tedy ceny stanovené pro 60min nebo 90min). Pro uplatnění slevy je třeba zadat slevový kód do objednávky na light-soul.eu/sluzby/terapeuticka-cviceni/

Před provedením závazné objednávky kurzu si prosím se mnou ověřte, zda je ve vámi zvoleném kurzu pro vás místo. Registrace do kurzů probíhá obvykle s předstihem. Děkuji vám za vaši důvěru a přízeň! :-)

 

Cvičení pro děti: 

Cvičím jógu i s dětmi a snažím se zavádět toto (nejen) cvičení, ale spíše filozofický koncept a životní směr, nebo, chcete-li obohacení, do škol a školek. Od září 2019 takto působím v MŠ/ ZŠ Nemo www.nemoricany.cz/index.php, V ZŠ Purkrabka ve Škvorci www.skolapurkrabka.cz/, v MŠ Landie ricany.landie.cz

Kromě pravidelných kurzů pořádám i akce pro rodiny s dětmi a maminky s dcerami se záměrem harmonizace vzájemných vztahů. Na těchto akcích využíváme jógová cvičení, hry, meditace, masáže a různé výtvarné techniky. Pro aktuální akce sledujte facebook www.facebook.com/jogapilatesricansko/