Cvičení pro dospělé: 

Všechny mé kurzy probíhají v MŠ Landie, Orlická 2, Říčany. 

Kurzy 1.pololetí běží od 2.9.2019 do konce ledna 2020. Od začátku února do 19. června 2020 volně navazují kurzy 2.pololetí. Necvičíme o jarních prázdninách (Praha Východ) 2.3. - 6.3. 2020, Velikonočních prázdninách 9.4. - 13.4. 2020, o čarodějnickém večeru 30.4.2020 a o květnových svátcích 1.5. a 8.5. 2020. Druhé pololetí bude končit 19. června 2020. Během své absence (pobyt na Madeiře a další případné občasné termíny) bude zajištěno suplování skvělými lektorkami ve všech kurzech. Během letních měsíců budeme opět cvičit v Aizen zahradě. 

 
Platby za jednotlivé kurzy prosím posílejte (po odsouhlasení zapsání do kurzu z mé strany) na účet KB 107-9293590227/0100. Do poznámky uveďte jméno toho, kdo bude cvičit, zvolený den a typ cvičení. Na všechny platby vám ráda vystavím doklad (fakturu nebo doklad o uhrazení), pokud si jej vyžádáte mailem a pošlete mi fakturační údaje. Obvykle pojišťovny přispívají kolem 500Kč ročně na cvičení, které nabízím. Platba kurzu v hotovosti není s ohledem na nově uzákoněné podmínky pro podnikatale možná. Při zapsání se do kurzu doporučuji si přečíst mé Všeobecné obchodní podmínky na další stránce.  
 

Ranní kurzy: 

Pondělí 7:30 - 8:30 Ranní Dynamická Pilatesjóga - smíšená skupina - Cvičení zaměřené na zpevnění centra těla (CORE a HSSP), posílení  stability a rovnováhy, zlepšení ohebnosti těla a funkční prevenci bolestí zad. Cvičení je koncipováno jako celostní posilování s váhou vlastního těla i za pomoci balančních pomůcek. Jógová část lekce je zaměřena na protažení svalstva celého těla a na hluboké prodýchání a relaxaci. Lekce samotná zahrnuje ucelený program na posílení těla a jeho následné uvolnění, posiluje imunitní systém a je velmi účinnou prevencí stresu. Cena kurzu 2.pololetí 2019/2020 je 2170Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 150Kč/60min.

Pondělí 9:00 - 10:30 Ranní Pilatesjóga - Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a před závěrem jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Lekce je zakončena relaxací/meditací. Cena kurzu 2.pololetí je 2800. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 180Kč/90min

Úterý 8:30 - 10:00 Ranní Pilatesjóga - Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a před závěrem jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Lekce je zakončena relaxací/meditací. Cena kurzu 2.pololetí je 2950Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 180Kč/90min. 

Pátek 7:00 - 8:00 Ranní Dynamická Pilatesjóga jen pro muže - Cvičení výhradně v mužské skupině s nižším počtem účastníků zaměřené na zpevnění centra těla (CORE a HSSP), posílení  stability a rovnováhy, zlepšení ohebnosti těla a funkční prevenci bolestí zad. Cvičení je koncipováno jako celostní posilování s váhou vlastního těla i za pomoci balančních pomůcek. Jógová část lekce je zaměřena na protažení svalstva celého těla a na hluboké prodýchání a relaxaci. Lekce samotná zahrnuje ucelený program na posílení těla a jeho následné uvolnění, posiluje imunitní systém a je velmi účinnou prevencí stresu. Cena kurzu 2.pololetí je 2500Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 170Kč/60min. 

 

Večerní kurzy:

Úterý 19:00 - 19:55 Pilatesova metoda -  Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (core - břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a na jejím konci jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-) Cena kurzu 2.pololetí je 2285Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou. cena jednorázové lekce je 150Kč/60min

Úterý 20:00 - 21:00 Hatha jóga -  Klasická, spíše pomalá hatha jóga zahrnující prvky Pavanmuktasán pro dobré uvolnění a protažení, praxi ásan, pranajámy - vědomého dechu, relaxace a meditace, jóga nidru - bdělý jógový spánek. Navíc se občasně věnujeme reflexním masážím a dalším osvěžujícím praktikám :-) Lekce působí hamonizačně na úrovni fyzického těla, emocí i duše. Jóga jako nástroj zvědomění vlastní bytosti. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-) Cena kurzu 2.pololetí je 2285. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 150Kč/60min

Pokud se rozhodnete čerpat úterní večerní kurz jako dvojlekci, tedy pilates a jógu dohromady v délce 120min, týká se vás ještě výhodněnější cena, 3710Kč na 2. pololetí. (běžné kurzovné je poníženo o téměř 20% jako odměna za věrnost :-) )

Čtvrtek 17:30 - 18:25 Pilatesova metoda -  Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a na jejím konci jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-) Cena kurzu 2.pololetí je 2055. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 150Kč/60min.

Čtvrtek 18:30 - 19:25 Hatha jóga -  Klasická, spíše pomalá hatha jóga zahrnující prvky Pavanmuktasán pro dobré uvolnění a protažení, praxi ásan, pranajámy - vědomého dechu, relaxace a meditace, jóga nidru - bdělý jógový spánek. Navíc se občasně věnujeme reflexním masážím a dalším osvěžujícím praktikám :-) Lekce působí hamonizačně na úrovni fyzického těla, emocí i duše. Jóga jako nástroj zvědomění vlastní bytosti. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-)  Cena kurzu 2.pololetí je 2055Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 150Kč/60min.

Pokud se rozhodnete čerpat čtvrteční večerní kurz jako dvojlekci, tedy pilates a jógu dohromady v délce 120min, týká se vás ještě výhodněnější cena, 3330Kč na 2. pololetí. (běžné kurzovné je poníženo o témě 20% jako odměna za věrnost :-) )

 

Jelikož vás mám velmi ráda a vážím si vaší důvěry a skutečnosti, že se mnou cvičíte již několik let, ráda poskytnu slevu 10% těm, kteří v rámci jednoho týdne čerpají více kurzů, a/nebo dochází na mé lekce více členů jedné úzké rodiny (partner, děti). Sleva se po vzájemné domluvě odečítá ze základní ceny daného kurzu (tedy ceny stanovené pro 60min nebo 90min). Ponížená sazba za lekci v délce 120min nepodléhá další slevě, neboť je již ponížena o více než 15%. 

Informace k platbě naleznete v sekci Všeobecné obchodní podmínky na tomto webu.

 

Cvičení pro děti: 

Cvičím jógu i s dětmi a snažím se zavádět toto (nejen) cvičení, ale spíše filozofický koncept a životní směr, nebo, chcete-li obohacení, do škol a školek. Od září 2019 takto působím v MŠ/ ZŠ Nemo www.nemoricany.cz/index.php, V ZŠ Purkrabka ve Škvorci www.skolapurkrabka.cz/, v MŠ Landie ricany.landie.cz

Kromě pravidelných kurzů pořádám i akce pro rodiny s dětmi a maminky s dcerami se záměrem harmonizace vzájemných vztahů. Na těchto akcích využíváme jógová cvičení, hry, meditace, masáže a různé výtvarné techniky. Pro aktuální akce sledujte facebook www.facebook.com/jogapilatesricansko/