CVIČENÍ PRO DOSPĚLÉ:

Kurzy 1.pololetí běží do konce ledna, od začátku února do června 2018 volně navazují kurzy 2.pololetí. Necvičíme o jarních prázdninách 17.2. - 25.2. 2018, Velikonočních prázdninách 29.3. - 2.4. 2018, o květnových svátcích 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. 2018 a v týdnu od 11.- 15.6. 2018 (Kdy cvičíme na Ischii v Itálii).  Pololetí končí 22.6. 2018

 

RANNÍ KURZY: 

Říčany, MŠ Landie , Orlická 2188/2

Pondělí 9:00 - 10:30 Ranní Pilatesjóga - Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a před závěrem jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Lekce je zakončena relaxací/meditací. Cena kurzu (od 1. února do 22.června 2018) je 2080. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 170Kč/90min

Úterý 8:30 - 10:00 Ranní Pilatesjóga - Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a před závěrem jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Lekce je zakončena relaxací/meditací. Cena kurzu (od 1. února do 22.června 2018) je 2210Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 170Kč/90min. 

VEČERNÍ KURZY: 

Říčany, MŠ Landie , Orlická 2188/2

Úterý 19:00 - 19:55 Pilatesova metoda  Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (core - břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a na jejím konci jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-) Cena kurzu (od 1. února do 22.června 2018) je 1600. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 130Kč/60min

Úterý 20:00 - 21:00 Hatha jóga -  Klasická, spíše pomalá hatha jóga zahrnující prvky Pavanmuktasán pro dobré uvolnění a protažení, praxi ásan, pranajámy - vědomého dechu, relaxace a meditace, jóga nidru - bdělý jógový spánek. Navíc se občasně věnujeme reflexním masážím a dalším osvěžujícím praktikám :-) Lekce působí hamonizačně na úrovni fyzického těla, emocí i duše. Jóga jako nástroj zvědomění vlastní bytosti. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-) Cena kurzu (od 1. února do 22.června 2018) je 1600. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 130Kč/60minPokud se rozhodnete čerpat kurz jako dvojlekci, tedy pilates a jógu v délce 120min, týká se vás ještě zvýhodněnější cena, 2800Kč na pololetí.

Čtvrtek 17:30 - 18:25 Pilatesova metoda -  Cvičení Pilatesovy metody v různých polohách těla posilující zejména centrum těla (břišní oblast, zádové svaly) doprovázená jógovými cvičeními v úvodu lekce a na jejím konci jako podpůrný prostředek regenerace těla (svalstva a kloubů). Důraz je kladen především na zdravotní účinky Pilatesovy metody a na její správné provádění. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-) Cena kurzu (od 1. února do 22.června 2018) je 1800Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 130Kč/60min.

Čtvrtek 18:30 - 19:25 Hatha jóga -  Klasická, spíše pomalá hatha jóga zahrnující prvky Pavanmuktasán pro dobré uvolnění a protažení, praxi ásan, pranajámy - vědomého dechu, relaxace a meditace, jóga nidru - bdělý jógový spánek. Navíc se občasně věnujeme reflexním masážím a dalším osvěžujícím praktikám :-) Lekce působí hamonizačně na úrovni fyzického těla, emocí i duše. Jóga jako nástroj zvědomění vlastní bytosti. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsah lekcí doladíme podle vaší pokročilosti. :-) Cena kurzu (od 1. února do 22.června 2018) je 1800Kč. Jednorázové lekce lze čerpat jen vyjímečně po dohodě s lektorkou, cena jednorázové lekce je 130Kč/60min. Pokud se rozhodnete čerpat kurz jako dvojlekci, tedy pilates a jógu v délce 120min, týká se vás ještě zvýhodněnější cena, 3150Kč na pololetí. 

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY: 

- Cvičení je určeno pro zdravé jedince, veškeré nejasnosti ohledně svého zdravotního stavu konzultujte, prosím,  se svým lékařem. Tempo i náročnost cvičení přizpůosbuji možnostem skupiny, ovšem cvičení je zcela dobrovolné a každý cvičí na svou vlastní zodpovědnost.

Veškerá cvičení jsou koncipována jako kurz, jednorázově je možné přijít pouze výjimečně po dohodě. Při předplacení kurzu (1xtýdně v daný den a čas) na 1 pololetí vychází 1 lekce/60min na 100kč. Při předplacení dvou po sobě jdoucích kurzů jednou osobou (pilates a jóga v jeden den) je cena obou lekcí dohromady 175kč. Při jednorázové návštěvě stojí 1 lekce v délce 60min 130kč, v délce 120min 260kč. Lekce 90min (pondělí, úterý ráno) vychází v předplatném režimu 138Kč, nárazové vstupné 170kč. 

- Předplatitelé mají povinnost omlouvat (nejlépe 1 den předem sms na 608815989) svou neúčast a zárověň mají možnost využít zdarma náhrady zaměškaných lekcí v rámci jednoho pololetí v kurzech jiný den (pondělí, úterý či čtvrtek, dopoledne či večer). Takto si navzájem umožníte maximálně využít své investice :-) . Pokud si toužíte nahradit zmeškané lekce z minulého pololetí, lze to pouze tehdy, pokud jste řádně zapsáni v novém pololetí a máte kurz uhrazen. (Také záleží na kapacitě sálu, ne vždy vznikne na lekci prostor pro náhrady). Rozdílné ceny za kurzy vycházejí ze skutečnosti, že na některý kurz vychází více nepracovních dní. 

- S ohledem na skutečnost, že pravidelné vedení lekcí je pro mě naprosto závazné a vyžaduje určité fixní náklady (nájem prostor, pojištění proti úrazu a škodě, investice do nákupu pomůcek, investice do dalšího vzdělávání a další náklady totožné pro všecny OSVČ), není možné kurzovné vracet ani odečítat nevychozené lekce z platby následujícího období.

Zameškané lekce v rámci kurzu cvičení pro děti (ve školkách a školách či jiných kurzech) propadají. 

Rušení INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ (jógová terapie, pilates, konzultace) je možné 24h před začátkem setkání. Po tomto termínu je lekce účtováná v plném rozsahu.  

Uhrazením kurzu převodem na níže uvedený účet vyjadřujete svůj souhlas s výše shrnutými podmínkami. 

Platby za jednotlivé kurzy prosím posílejte (po odsouhlasení zapsání do kurzu z mé strany) na účet KB 107-9293590227/0100. Do poznámky uveďte jméno toho, kdo bude cvičit, zvolený den a typ cvičení. Na všechny platby vystavuji automaticky doklad, případně na vyžádání i fakturu, kterou občas vyžaduje pojišťovna. Obvykle pojišťovny přispívají kolem 500Kč ročně na cvičení, které nabízím. Platba kurzu v hotovosti není s ohledem na nově uzákoněné podmínky pro podnikatale možná. 

Pokud budu potřebovat (výjimečně) lekce zrušit já, vše nahradím. (náhrady probíhají obvykle na konci pololetí) 

Jelikož vás mám velmi ráda a vážím si vaší důvěry a skutečnosti, že se mnou cvičíte již několik let, ráda poskytnu slevu 10% těm, kteří v rámci jednoho týdne čerpají více kurzů, nebo dochází na mé lekce více členů jedné úzké rodiny (partner, děti). Sleva se po vzájemné domluvě odečítá ze základní ceny daného kurzu (tedy ceny stanovené pro 60min, 90min nebo 120min lekce.)

 

CVIČENÍ PRO DĚTI:

Cvičím jógu i s dětmi a snažím se zavádět toto (nejen) cvičení, ale spíše filozofický koncept a životní směr, nebo, chcete-li obohacení, do škol a školek. Od září 2017 takto působím v MŠ/ ZŠ Nemo www.nemoricany.cz/index.php, V ZŠ Purkrabka ve Škvorci www.skolapurkrabka.cz/ , v MŠ Landie ricany.landie.cz a v Domácí škole Evy Hruštincové v Hrusicích. Pokud by nějaká další školka nebo škola měla zájem o spolupráci, obracejte se na mě prosím mailem.