Meditativní večery MINDFULNESS a JÓGA NIDRA 

Kdo mě zná, ví, že velmi ráda tvořím - nové kurzy, nové koncepty, nové projekty :-)  Na jaro 2019 přicházím s novým projektem občasných meditativních večerů. Práce s myslí jde ruku v ruce s vědomou prací s tělem. Jedno bez druhého je jen jakýmsi neuceleným fragmentem. Když budeme hodně cvičit bez bdělé pozornosti a vnímavosti vůči svému tělu i nitru, riskujeme úraz či jiný hlubší problém. Pokud však cvičení doplníme všímavostí a citlivostí vůči sobě sama, cvičení samo o sobě se stane velmi podporujícím pro celek TĚLO-MYSL-DUŠE. Synergicky tak podporujeme svou sílu, stabilitu, celkové zdraví a imunitu a to jak na tělesné úrovni, tak na té hlubší, mentálně duševní. 
 
Doprovázím vás pouze tou cestou, kterou jsem si sama prošla. A jedním z velmi výrazných milníků na mé cestě jsou právě meditace. Do hluboké meditace je velmi obtížné se pohroužit pokud řešíme akutní disharmonický stav na úrovni fyzické. Proto pěstujeme tělo...ale pojďme se společně pustit dál, do objevování hlubin své podstaty! 
 
V mé vlastní praxi mě velmi oslovil MINDFULNESS koncept, který je již přes 50 let využíván celosvětovně v rámci projektu tzv. "participativní medicíny" na klinikách a současně nedám dopustit na krásnou klasickou JÓGA NIDRU, která je něžným pohlazením těla i duše. 
 
Každé meditativní setkání započneme krátkým a efektivním protažením a uvolnění těla a následovat bude velmi dlouhá relaxace a meditace (40 - 60min). Každé setkání - nové téma, nová uvědomění a nové AHA momenty pro vás... 
 
Místo konání: MŠ Landie ul. Vltavská, Říčany. Časy vždy 18:45 - 19:45h v následujících termínech: 
pátek:     13.9. 2019
neděle:    6.10. 2019 
pátek:      8.11. 2019
neděle:    15.12. 2019
pátek:     24.1. 2020
 
Hodnota jednoho setkání na osobu je 130Kč, splatná na místě v hotovosti anebo při objednávce všech 5 setkání je celková cena, se slevou, 550Kč, splatná převodem na účet účet KB 107-9293590227/0100. Při platbě převodem prosím uveďte do poznámky MEDITATIVNÍ VEČERY. Uhrazením celkové částky máte závaznou rezervaci na všech 5 setkání. Pokud byste se někdy nemohli dostavit, je možné za sebe poslat nejlepšího přítele :-) 
Rezervace na termíny jednotlivě je nutná, a jednou provedena a potvrzená SMS či mailem (viz kontakty) je závazná. 
 
Praktická poznámka: 
S ohledem na délku meditace je určitě vhodné si vzít pohodlné oblečení, podložku a deku na přikrytí :-)
 
těším se na vás!
NAMASTE