Meditativní večery MINDFULNESS a JÓGA NIDRA 

Práce s myslí jde ruku v ruce s vědomou prací s tělem. Jedno bez druhého je jen jakýmsi neuceleným fragmentem. Když budeme hodně cvičit bez bdělé pozornosti a vnímavosti vůči svému tělu i nitru, riskujeme úraz či jiný hlubší problém. Pokud však cvičení doplníme všímavostí a citlivostí vůči sobě sama, cvičení samo o sobě se stane velmi podporujícím pro celek TĚLO-MYSL-DUŠE. Synergicky tak podporujeme svou sílu, stabilitu, celkové zdraví a imunitu a to jak na tělesné úrovni, tak na té hlubší, mentální i duševní. 
 
Doprovázím vás pouze tou cestou, kterou jsem si sama prošla. A jedním z velmi výrazných milníků na mé cestě jsou právě meditace. Do hluboké meditace je velmi obtížné se pohroužit pokud řešíme akutní disharmonický stav na úrovni fyzické. Proto pěstujeme tělo...ale pojďme se společně pustit dál, do objevování hlubin své podstaty! 
 
V mé vlastní praxi mě velmi oslovil MINDFULNESS koncept, který je již přes 50 let využíván celosvětovně v rámci projektu tzv. "participativní medicíny" na klinikách a současně nedám dopustit na krásnou klasickou JÓGA NIDRU, která je něžným pohlazením těla i duše. 
 
Každé meditativní setkání započneme krátkým a efektivním protažením a uvolnění těla a následovat bude velmi dlouhá relaxace a meditace (40 - 60min). Každé setkání - nové téma, nová uvědomění a nové AHA momenty pro vás... 
 
Místo konání: MŠ Landie ul. Vltavská, Říčany. Časy vždy 18:45 - 19:45h v následujících termínech v roce 2020:
pátek:     24.1. 2020
 
Další setkání od února 2020 budou jiná, více prožitková, delší a především v doprovodu živé hudby. Po pár ochutnávkách, které máme za sebou, vás srdečně zveme společně s Přemkem Gregorem a jeho španělskou kytarou www.mystic-guitar.cz/ na MEDITATIVNÍ KONCERTY, pro které jsme zvolili název LightSoulMeditations. Zůstává koncept (jóga nidra, mindfulness, vědomá práce s tělem, dechem a myslí, hluboká relaxace) a navíc přibyde čas (setkání mají 90min), prostor a hudba, která vás vtáhne do vašeho nitra. Čekají nás na jaře celkem 4 setkání, vždy v neděli od 18 - 19:30h v sále restaurace U Boudů (Praha Kolovraty) v následujících termínech: 
23. 2. 2020
15. 3. 2020
19.4. 2020
31. 5. 2020 
 
Hodnota jednoho setkání na osobu je 230Kč, při registraci na všechny 4 setkání je celková zvýhodněná cena 800Kč, splatná převodem na účet účet KB 107-9293590227/0100 do konce ledna 2020. Současně prosím o zaslání emailu registrace na uvedený kontakt. Při platbě prosím uveďte do poznámky MEDITATIVNÍ VEČERY. Uhrazením celkové částky máte závaznou rezervaci na všechny 4 setkání. Pokud byste se někdy nemohli dostavit, je možné za sebe poslat nejlepšího přítele :-) 
Rezervace na termíny jednotlivě je nutná, a jednou provedena a potvrzená SMS či mailem (viz kontakty) je závazná. 
 
Praktická poznámka: 
S ohledem na délku meditace je určitě vhodné si vzít pohodlné oblečení, podložku a deku na přikrytí, případně polštářek a vodu k pití. 
 
těším se na vás!
NAMASTE