Individuální lekce

Čím dál tím častěji se setkávám s potřebou po individuálních konzultacích. Ráda vám vyhovím a v posledních letech jedu v následujícím režimu: 
 
Inviduální pravidelná setkávání za účelem cvičení (pilates, jóga) - Cílem setkávání může být jak cvičení samotné tak instruktáž k domácímu cvičení na míru dle potřeb klienta. Analýza pohybových návyků a následné vytvoření tréninkového plánu s cílem posílení CORE a svalstva zad, pro prevenci bolestí zad, minimalizace diastázy, harmonizace a stabilizace těla po úrazech, operacích apod. Setkání zpravidla na 60min, 1x týdně/měsíčně, sazba je 800Kč na 60min pokud za mnou klient/ka přijede, 1000Kč za 60min pokud já jedu někam v blízkosti Říčan, do Prahy a dále je sazba na domluvě. Fakturuji obvykle 5 nebo 10 setkání a následně si vedu evidenci lekcí. 
 
Individuální setkávání za účelem jógové terapie a hlubší vědomé práce s tělem a myslí, tzv MINDFULNESS - setkávání minimálně 90min a déle (max 3hodiny), záleží na typu terapie. V pravidelném režimu ve stanovených termínech. Při práci využíváme jógu, meditace, vědomou práci s tělem a dechem, techniku vědomého doteku. Sazba zůstává stejná, tedy 800Kč za 60min v rámci mých prostor, 1000Kč za výjezd. Fakturuji obvykle terapeutický balíček, na kterém se dohodneme, v závislosti na záměru práce. 
 
Další setkávání mimo veřejné kurzy a jednorázové akce - při počtu nad 4 klienty je sazba 1500Kč na 60min (v blízkosti Říčan, do Prahy a dále je sazba na domluvě), za klienty dojíždím. 
 
V žádné z cen nejsou zahrnuty náklady na případný pronájem prostor.