Aizen 2020 - letní akce

Aizen je krásná japonská zahrada nedaleko Říčanského lesa (Thomayerova ulice, Říčany) www.facebook.com/japonska.zahrada.ricany/ , kde se především v letních měsících pořádají různé akce sportovního, společenského i meditačního charakteru. Se zahradou spolupracuji již třetím rokem. V zahradě je nádherná energie, prostor, základní zázemí. Na léto 2020 zde plánujeme následující akce. 
 

Všechny následující události budou vypsány na profilu facebookové skupiny www.facebook.com/jogapilatesricansko/ v sekci události a přes tento profil bude probíhat také přihlašování na jednotlivé akce. Rezervace na tyto akce je závazná z důvodu omezené kapacity pro jednotlivé události s ohledem na charakter každé akce. Vstupné se hradí na místě v hotovosti. Pro bližší informace a pro případnou předběžnou rezervaci mi prosím pište na mail: lucie.pastrnakova@seznam.cz.  Změna v programu je vyhrazena a v případě nepřízně počasí bude zrušení příslušné akce oznámeno na FB profilu výše a na webových stránkách. 

Na veškeré akce si s sebou prosím vezměte svou podložku (pro každého cvičícího 1 kus), vodu na pití a vrstvené oblečení. Na meditace je velmi vhodné vzít si s sebou deku na přikrytí.

 

Červen:

Neděle, 21.6. 17:30 – 19:00 MEDITATIVNÍ KONCERT - Jógová terapie s řízenou meditací v doprovodu živé hudby španělské kytary. 1. Letní setkání – 1. Téma, vstupné 230Kč. Meditaci vede lektorka jógy a jógové terapie Lucie Vybíral, na kytaru v léčivé frekvenci 432Hz hraje Přemysl Gregor. Meditace vychází ze spirituálních konceptů východní tradice (jóga nidra, buddhistické meditace), novodobého proudu participativní medicíny Mindfulness a ve svém pojetí propojuje vědecké poznatky neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky… tak, abychom s podporou vnitřního bdělého pozorovatele začali lépe vnímat sami sebe a stali se vědomými tvůrci svého života.

Červenec:

Neděle, 19.7. 17:30 – 19:00 MEDITATIVNÍ KONCERT - Jógová terapie s řízenou meditací v doprovodu živé hudby španělské kytary. 2. Letní setkání – 2. Téma, vstupné 230Kč. Meditaci vede lektorka jógy a jógové terapie Lucie Vybíral, na kytaru v léčivé frekvenci 432Hz hraje Přemysl Gregor. Meditace vychází ze spirituálních konceptů východní tradice (jóga nidra, buddhistické meditace), novodobého proudu participativní medicíny Mindfulness a ve svém pojetí propojuje vědecké poznatky neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky… tak, abychom s podporou vnitřního bdělého pozorovatele začali lépe vnímat sami sebe a stali se vědomými tvůrci svého života.

Čtvrtek, 23.7. 17:00 – 18:30 Hravé jógování rodičů s dětmi, cena 250Kč pro rodinu (máma /táta a dětí, kolik máte. Ideální věk 5 – 12let ) 1. Letní setkání – 1. Téma. Praktický seminář her, cvičení, relaxace a dalších zajímavých interakcí rodičů s dětmi se záměrem ukázat a nechat zažít principy funkčního tréninku, uvolnění a vědomé práce s myslí. Cílem je: podpořit správné držení těla, zpevnit střed těla, zlepšit jemnou i hrubou motoriku, tělo posílit, protáhnout a řádně uvolnit. Současně zažít legraci a radost ve společnosti svých nejbližších a harmonizovat tak svůj vztah J Seminář vede lektorka jógy a funkčního tréninku Lucie Vybíral.

Neděle, 26.7. 17:30 – 18:50 Trénink Jógapilates, vstupné 150Kč Cvičení jemné jógy pro uvolnění energetických drah těla, Pilates metoda pro posílení CORE a stabilizaci páteře, dechová cvičení a relaxace. Cvičení vede lektorka jógy a Pilatesovy metody Lucie Vybíral.

 

Srpen:

Úterý, 4.8. 17:30 – 18:50 Trénink Jógapilates, vstupné 150Kč Cvičení jemné jógy pro uvolnění energetických drah těla, Pilates metoda pro posílení CORE a stabilizaci páteře, dechová cvičení a relaxace. Cvičení vede lektorka jógy a Pilatesovy metody Lucie Vybíral.

Pátek, 7.8. 17:00 – 18:30 Hravé jógování rodičů s dětmi, cena 250Kč pro rodinu (máma /táta a dětí, kolik máte J Ideální věk 5 – 12let  ) 2. Letní setkání – 2. Téma. Praktický seminář her, cvičení, relaxace a dalších zajímavých interakcí rodičů s dětmi se záměrem ukázat a nechat zažít principy funkčního tréninku, uvolnění a vědomé práce s myslí. Cílem je: podpořit správné držení těla, zpevnit střed těla, zlepšit jemnou i hrubou motoriku, tělo posílit, protáhnout a řádně uvolnit. Současně zažít legraci a radost ve společnosti svých nejbližších a harmonizovat tak svůj vztah J Seminář vede lektorka jógy a funkčního tréninku Lucie Vybíral.

Neděle, 16.8. 17:30 – 19:00 MEDITATIVNÍ KONCERT - Jógová terapie s řízenou meditací v doprovodu živé hudby španělské kytary. 3. Letní setkání – 3. Téma, vstupné 230Kč. Meditaci vede lektorka jógy a jógové terapie Lucie Vybíral, na kytaru v léčivé frekvenci 432Hz hraje Přemysl Gregor. Meditace vychází ze spirituálních konceptů východní tradice (jóga nidra, buddhistické meditace), novodobého proudu participativní medicíny Mindfulness a ve svém pojetí propojuje vědecké poznatky neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky… tak, abychom s podporou vnitřního bdělého pozorovatele začali lépe vnímat sami sebe a stali se vědomými tvůrci svého života.

Neděle, 30.8. 17:30 – 18:50 Trénink Jógapilates – Jógové zakončení letní sezóny v zahradě, vstupné 150Kč Cvičení jemné jógy pro uvolnění energetických drah těla, Pilates metoda pro posílení CORE a stabilizaci páteře, dechová cvičení a relaxace. Cvičení vede lektorka jógy a Pilatesovy metody Lucie Vybíral.