Online léto 2020

Každý den nám přináší do života nové výzvy a ukazuje nové možnosti a příležitosti a je jen na nás, co si z dané zkušenosti vezmeme. Před dvěma měsíci nás všechny zastavila karanténa, každého jinak. My jsme tuto výzvu přijali. Poprala jsem se s technickým vybavením, naučila se alespoň základně pracovat s videozáznamy a stříhat videa, pořídila jsem si profimikrofon a kameru, seznámila jsem se se způsobem fungování Skype lekcí. A vy jste tuto novou možnost přijali s otevřeným srdcem a myslí. Děkuji všem, kteří se účastnili Skype lekcí během stavu nouze, za jejich trpělivost při mém učení se v tomto dosud neznámém IT světě! 
 
Nyní mají naše Online lekce nový, učesanější kabát. 
 
V létě míváme od cvičení obvykle 2 měsíce prázdnin a většina z nás se nechce časově k ničemu zavazovat, neb máme různorodé programy... 
Ale našemu tělu tak dlouhá pauza ve cvičení a mentální a duševní hygieně nesvědčí. To víme a již jsme se o tom přesvědčili :-) 
 
Pokud tedy toužíte ve cvičení jógy a pilates a případně v meditacích pokračovat i během léta, nabízím vám aktvity pro dospělé i děti v zahradě Aizen, viz www.jogapilates.com/aizen-2020-letni-akce/
anebo 
 
Letní online cvičení, které pokryje 2 měsíce (červenec a srpen). V běžném režimu během školního roku jsme cvičili online s využitím Skype lekcí, ze kterých vznikaly záznamy. Ovšem konkrétní čas i den může být zavazující a pro některé vždy omezující. Nabízím vám tedy: 
 

ONLINE LEKCE - LÉTO 2020 (červenec a srpen) zahrnující 2 lekce týdně v délce každá asi 30min. 

Lekce budou zahrnovat: 
  1. Dohromady 60 - 75min nového cvičení každý týden (rozděleného do 2 lekcí - silové a uvolňující). 
  2. Prvky funkčního tréninku vycházejícího z Pilatesovy metody, Akrálně koaktivační terapie, CORE tréninku, stabilizace Hlubokého stabilizačního svalstva. To vše s cílem podpory správného držení těla, zpevnění středu těla a HSSP, zpevnění zádových svalů pro prevenci bolestí zad a v neposlední řadě zpevnění svalstva nohou, hýžďových svalů a paží. Cvičení bude probíhat s váhou vlastního těla či s jednoduchými pomůckami (ručník, guma, overball) - Případné pomůcky hromadně zajistím před letní sezónou pro ty, kteří budou potřebovat. 
  3. Prvky jógy a jógové terapie zaměřené na uvolnění toku energie v těle pro podporu homeostázy - procesů hojení, uzdravování a podpou imunity - tedy návrat k původnímu stavu těla. 
  4. Dechová cvičení podporující a prohlubující účinky samotného fyzického cvičení.
  5. Meditativní relaxace coby nástroj mentální a duševní hygieny v závěru lekce.
  6. Devět týdnů prázdnin = 18 lekcí cvičení, pránájámy, relaxace 
Lekce můžete čerpat libovolně, v čase, kdy vám to bude nejlépe vyhovovat. Doma na zahradě, na pláži, na horách, v obýváku - když bude pršet a to opakovaně, jak budete potřebovat. Lekce budu vytvářet průběžně a ukládat je na sdílený Google disk, na který do uzavřené skupiny (jíž můžete být součástí), pošlu vždy po uveřejnění videa odkaz. Videa si budete moci stáhnout do svého PC, tabletu či je sledovat ze svého mobilu. 
 
Balíček letních lekcí cvičení, který vás udrží v kontaktu jak se svým zdravým a silným tělem, tak se svou otevřenou myslí a duševním nadhledem, vám nabízím  za cenu 1600Kč, a pro ty z vás, kteří jste již mými klienty (v posledních 12měsících čerpáte mé služby), máte zvýhodněnou klientskou cenu 1100Kč. Lekce vám po stažení zůstanou k dispozici a můžete cvičit například s partnerem. :-) 
 
Přechod na online cvičení mě stálo mnoho finančních prostředků a zároveň tvorba nahrávek je mou velkou investicí energie a současně zahrnuje veškeré mé znalosti a dovednosti, které jsem za posledních 10 let své praxe nasbírala. Snažím se vám předat to nejlepší a nejúčinnější ze svého umění a znalostí v oblasti celostního zdraví a jeho prevence. Prosím vás tedy, finance, které investujete do tohoto letního projektu, jsou jakýmsi energetickým vyrovnáním a vnímám je jako vyjádření vaší důvěry, které si velmi cením. Video nahrávky, které tímto způsobem získáte, prosím nesdílejte s nikým dalším. Pokud bude mít někdo z vašich přátel o program zájem, doporučte mu ho. 
 
Pro objednání produktu Online léto 2020, přejděte prosím na můj nový web light-soul.eu/sluzby/terapeuticka-cviceni/
 
NAMASTE